Souhlas s cookie a zásadou ochrany osobních údajů. Více informací o tom, jak zpracováváme Vaše údaje, naleznete zde

KONTAKT

Wedding-Party
Drahobudice 90
Zásmuky
tel: +420 721 987 876
napište nám
IČO: 69503460

NOVINKY

arr3Výhoda pro registrované!!!Rádi byste nakupovali ještě levněji? Stačí se registrovat a můžete čerpat slevu 5% na všechny...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 16 Kč
Na zakázku
naše cena 16 Kč
Na zakázku
naše cena 16 Kč
Na zakázku

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 17 Kč
Na zakázku
naše cena 299 Kč
Na zakázku
naše cena 119 Kč
Na zakázku

Úvod » Balónky a helium » Likvidace heliové bomby

Balónky a helium / Likvidace heliové bomby

Co s prázdnou bombou od helia?

Láhev je z kovu, takže se nabízí buď odvoz na jakýkoliv ekodvůr popř. do sběru kovů. To druhá možnost by Vám snad ještě mohla vydělat pár korun navíc.

 

Dostaly se k nám ale informace, že jak ekodvůr, tak i sběr kovů někdy tyto láhve odmítnou. Důvodem by mělo být, že jim láhev párkrát u likvidace "bouchla". To  znamená pouze jediné - někteří zákazníci odevzdali láhev k likvidaci v domnění, že je prázdná. Ale prázdná nebyla. A právě z tohoto důvodu vyžaduje odvoz láhve krátkou přípravu.

 

Na horní části láhve najdete místo, na kterém je kovový uzávěr přibližně ve velikosti mince. Tento kovový uzávěr je nutné odstranit a tím bude u odevzdání láhve naprosto jasné, že se jedná o láhev prázdnou a tím i zcela jistě o láhev bez jakéhokoliv rizika u likvidace.

 

Helium likvidace

 

Před odstraněním kovového uzávěru je nutné spotřebovat všechno helium, které je obsahem láhve. Musíte mít naprostou jistotu, že láhev je prázdná. Poté odstraníte z láhve nafukovací ventil. Následně pomocí jednoduchého domácího náčiní odstraníte kovovou "záplatu" v horní části jednorázové láhve.

 

Při odevzdání láhve můžete personál sběrny kovů upozornit, že láhev je otevřená a tudíž pod tlakem určitě není. Nebude tedy žádný důvod k odmítnutí likvidace tohoto kovového odpadu.